rp

Jestem tatą, jestem mężem, jestem sobą!  Kocham fotografię, dobry film i ciepły klimat. Jestem uzależniony od robienia zdjęć i uśmiechania się do ludzi.  Uwielbiam zachody słońca, w których jest coś magicznego podczas pracy z zakochanymi parami. Śluby fotografuję od 10 lat. Przez ten czas odbyłem długą podróż rozwijając swój wachlarz umiejętności przez warsztaty i doświadczenie zawodowe. Z chęcią poznaję nowych ludzi, jestem bardzo otwartą i pozytywną osobą. 

Zaproście mnie do swojego świata, może opowiem Waszą historię?

ip2

Piękniejsza strona zakochani.eu team 🙂

Wspaniała żona i mama dwójki cudownych dziewczynek. W fotografii mistrzyni w kompozycjach detali ślubnych. Uwielbia portrety, sesje kobiece, chrzciny no i oczywiście śluby.  Świetnie nawiązuje kontakty i rozluźnia atmosferę. Na weselach świetnie odnajduje się w każdej sytuacji. Panny Młode szybko nawiązują świetne relacje z Izą, dzięki temu mają komfort w wielu stresujących sytuacjach. Jako drugi fotograf w dniu ślubu jest najlepszym partnerem w tworzeniu pięknych reportaży.

rd

Zawsze optymistyczny mąż, przyjaciel i wesoły fotograf. Pasją do tworzenia niepowtarzalnych zdjęć zaraził się już na studiach i od tego czasu ciągle inwestuje w swój rozwój osobisty i zawodowy. Wychodzi z założenia, że zdjęcia powinny być odzwierciedleniem najistotniejszych momentów w dniu uroczystości, dlatego wyłapuje niepowtarzalne kadry i chwyta emocje jakie towarzyszą Młodym Parom.

Wspólnie możemy pokazać dużo więcej niepowtarzalnych momentów z historii Waszej miłości.

Zawsze optymistyczny mąż, przyjaciel i operator kamery. Pasją do tworzenia filmowych pamiątek zaraziłem się już w liceum i od tego czasu ciągle poszerzam swoje filmowe umiejętności oraz inwestuję w swój rozwój osobisty i zawodowy. Wychodzę z założenia, że film powinien być odzwierciedleniem najistotniejszych momentów w dniu uroczystości, dlatego wyłapuje kadry zapierające dech w piersiach i sporo czasu poświęcam odpowiedniemu montażowi zgromadzonego materiału.

Pracuję również jako drugi fotograf w teamie zakochani.eu

Wspólnie możemy pokazać dużo więcej niepowtarzalnych momentów z historii Waszej miłości.